Sisekergejõustik

Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus toimusid reedel, 22 jaanuaril Emmastes ja neljapäeval, 28.jaanuaril Kärdlas.  Käina Kooli õpilaste tulemused:

Liisu Kase               III koht 4.-5. kl 50 m jooksus.

Greete-Liis Rünt     II koht 4.-5. kl klotsijooksus.

Aiki-Kerlin Paap     I koht 6 - 7. kl paigalt kaugushüppes.

                                II koht 6.-7. kl paigalt kolmikhüppes.

Katariina Koor       III koht 6.-7. kl paigalt kaugushüppes.

                               I koht 6.-7. kl paigalt kolmikhüppes.

Stiina Lepamaa      I koht 6.-7. kl 50 m jooksus.

                               I koht 6.-7. kl klotsijooksus.

Catlin Hüüdma      I koht 6.-7. kl kuulitõukes (2.kg).

                              III koht 6.-7. kl 50 m tõkkejooksus.

                              II koht 6.-7. kl klotsijooksus.

Kaisa Ulla            II koht 6.-7. kl kõrgushüppes.

                             II koht 6.-7. kl 50 m tõkkejooksus

Karin Pisa            II koht 8.-9. kl paigalt kaugushüppes.

                             I koht 8.-9. kl paigalt kolmik.

                             II koht 8.-9. kl 50 m jooksus.

                             II koht 8.-9. kl 50 m tõkkejooksus.

                             I koht 8.-9. kl klotsijooksus.

Kevin Põtter        I koht 4.-5. kl 50 m tõkkejooksus.

                            II koht 4.-5. kl klotsijooksus.

Tormi Laid          I koht 4.-5. kl 50 m jooksus.

Kaspar Tammeveski  III koht 4.-5. kl klotsijooksus.

Marken Tisler      II koht 6.-7. kl paigalt kolmikhüppes.

                             III koht 6.-7. kl paigalt kaugushüppes.

                             III koht 6.-7. kl 50 m tõkkejooksus.

                             I koht 6.- 7. kl klotsijooksus.

Heinrich Vannas  II koht 6.-7. kl kuulitõukes (3kg).

                             II koht 6.-7. kl kõrgushüppes.

                             III koht 6.-7. kl klotsijooksus.

Jaagup Kopli       III koht 6.-7. kl kõrgushüppes.

Harli Lees           III koht 8.-9. kl paigalt kolmikhüppes.

                            III koht 8.-9. kl kuulitõukes.

Rein Reinu          III koht 8.-9. kl paigalt kaugushüppes.

                            I koht 8.-9. kl 50 m jooksus.

                            III koht 8.-9. kl klotsijooksus.

Rauno Rand        II koht 8.-9. kl 50 m jooksus.

                            II koht 8.-9. kl 50 m tõkkejooksus.

Teatejooksudes:

tüdrukute arvestuses:        III       Greete-Liis Rünt, Stiina Lepamaa, Karin Pisa

noormeeste arvestuses       II         Kaspar Tammeveski, Marken Tisler, Rein Reinu

                                          III       Kermo Platov, Jaagup Kopli, Rauno Rand

Õpilasi juhendasid õpetajad Maarika Kiislar ja  Ülari Kaibald

Palju õnne võitjatele!