Vastlapäeva tähistamine

Kehalise kasvatuse tundides toimus kiiksuga teatevõistlus, kus vanemate klasside õpilastel tuli  oma võistkonnaga ennast proovile panna. Teatevõistlus käis vastlapäevakommete tundmise peale. Õpilased said oma osavuse ja oskused proovile panne tekiga liulaskmises, kada ajamises, sea joonistamises, juuste kammimises, näo pesemises ja vastlavurri meisterdamises. Kõik tegevused vajasid meeskonnatööd.
Vastlakukli tagaajamisest ja vastlakolli peletamise maski joonistamisest võtsid osa peamiselt algklasside õpilased. Juba varahommikul oli koolis laste sebimist märgata, kui nad koolimaja siseruumides vastlakukleid otsisid. Tegevus pakkus põnevust, rõõmu ja palju nalja. Üllatuseks oli ka kollipeletamise maski joonistamine huvijuhi kabinetis. Õpilaste rõõm ja rahulolu peegeldus väga selgelt nende nägudelt ja nad arvasid, et taolist otsimismängu võiks teha teinekordki.
huvijuht Julia.