KOOLITEATER JÕNGERMANN ANNAB TEADA, ET…

Laupäeval 16.märtsil toimus Paladel maakondlik kooliteatrite päev.

Lavastusega „Pille – Riini lugu“ esinesid I klassist: Anni Uutsalu,  Merilin Telvik, Annabel Ingalt,  Katrina koppel,  Karita Tara,  Saskia Teller ja Johanna Viilukas.

II klassist Paula Lisete Uibo ja Miia Marleen Üksik.

Väga tublid lapsed, kes õppisid mitmeid Ellen Niidu poolt kirjutatud luuletusi selgeks  ja Leevikeste  ja Pille-Riini rollis  neid ka vapralt esitasid.

Õp. Andres Juhe meisterdas dekoratsioone.

Lavastusega „ Kass ja Koer“ esinesid II klassist: Sofia Jõpiselg, Karolin Kraavik, Andri Liit ja Paula Lisete Uibo.

Selle lavalooga võitsime nooremas vanuserühmas õiguse esindada Hiiumaad 3.-4. mail toimuval üleriigilisel kooliteatrite festivalil Tõrvas.

Näitlejatöö eripreemia said lavastuses „Kass ja Koer“:
Sofia Jõpiselg Kassi rolli eest
Karolin Kraavik Koera rolli eest
Andri Liit Peremehe rolli eest

Anni Uutsalu Pille-Riini rolli eest lavastuses „Pille-Riini lugu“.

Klassikalise maalina mõjus 1999 aastal meie tollase kunstiõpetaja Reet Elleri poolt loodud tagafoon ühe nukulavastuse tarbeks, mis kaunistas ka tänast lugu.

Tiia Korvile oli see meie kooli õpilastega esineda 21. kord Hiiumaa Kooliteatrite päeval.