Muusikanädal

Meie koolis toimub 06. – 10. mail muusikanädal. Millal just, kes, kus ja mida täpselt toimetavad, saab lugeda kuulutuselt SIIN.

Muusikanädala raames peeti koolis kaks kontserti. Ka oli õpilastel võimalus osaleda muusikateemalises Kuldvillakus ja vahetundide ajal esinesid vaba lava põhimõttel solistid.
Teisipäeval esines solistide kontserdil 25 noort lauljat. Päeva juhtisid May Kane, Ats Härmson ja Siim Kask. Käina Kooli Laululuigeks valis žürii Reekab Elmi ja publiku lemmikuks osutus Rivo Lepamaa.
Neljapäeval toimus kooli kevadkontsert, kus tänati kõiki muusikanädalast osavõtjaid. Õhtujuhtideks olid Georg Rüütel ja Sander Teller.  Aktiivseim muusikanädalast osavõtja oli 3. klass.
Muusikanädala idee autor on kooli muusikaõpetaja Ulvi Tamm. Muusikanädal võib muutuda üheks traditsiooniliseks ürituseks meie koolis, mis kindlasti rikastab ja loob meeldivaid emotsioone kevadeks ning emadepäevaks, on eelmänguks kevadkontserdile.

Suur tänu kõigile!

Huvijuht