Üheksandike tutipidu

Neljapäeval, 30.mail helises Käina Koolis 9. klassi lõpetajatele viimane koolikell. Hommikul ootas üheksandikke oma klassis 8. klassi poolt ette valmistatud üllatus – klass oli roosilõhna täis, üllatussõnumiga õhupallid ning kukekomm samuti lauanurgal ootamas.

Aktusele tõi 9. klassi esimene klass, kes jagas aktusel häid soove  ja soovitusi edaspidiseks ning lõpus võimeldi koos “Šokolaadilaulu” saatel.

Üheksandikele soovisid tuult tiibadesse ja kordaminekuid ning edu edaspidistes tegevustes ka kooli 8. klass, nende esimene klassijuhataja Anneli Lind ning kooli direktor Joel Pulk.

Peale aktust korraldas esimene klass üheksandikele meeleoluka mänguringi ja anti üle ka auguga õnnekivid. Maiustati tordiga ja veedeti lõbusalt aega.

Klassijuhatajatund oli seekord esimese õpetajaga. Meenutati esimesi koolipäevi üheksa aastat tagasi ning täideti õpetaja antud ülesandeid. Tund oli emotsiooniderohke. Päeva lõpus istutati koolimaja ette väike Kanada kuusk, mis jääb meenutama Käina Kooli 75. lennu õpilasi.

Huvijuht Julia