Brassical

6. novembril oli Käina kooli õpilastel ja õpetajatel võimalus nautida emotsiooniderohket kontserti.
Meile oli külla tulnud  puhkpilliansambel BRASSICAL, esinesid Märt Metsla (trompet), Mihkel Kallip (trompet), Margus Toompere (tromboon) ja Enri Remmelgas (tuuba).
Brassical on 2011. aastal noorte vaskpillimängijate poolt ellu kutsutud ansambel. Pillimängijad pakkusid meile  mitmekülgset humoorikat etendust, esitati muusikat, mis pakkus rõõmu nii meile kui ka pillimängijatele endile.
Ansambli enda vürtsikate seadetega maailmakuulsatest hittidest koosnev kava oli  täis virtuoosset pillimängu, lavalist liikumist ja laulmist.
Kogu koolipere elas värvikale kontserdile  suure rõõmuga kaasa. Kaks korda kutsusime ansambli  lavale tagasi, mida nad suure rõõmuga ka tegid.
Huvijuht Julia