Inspiratsioonipäev Käinas

29.jaanuaril toimus Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses Hiiumaa noorte inspiratsioonipäev, mida korraldasid Emmaste Vabaajakeskus koostöös Hiiumaa Noorte volikoguga. Inspiratsioonipäeval osalesid  6.-9.klassi õpilased üle Hiiumaa. Kokku ligi 150 noort. Toimusid erinevad huvitavad töötoad, näiteks „Street Workout“, Räpi töötuba, mille läbiviijaks oli noorte seas kuulsust koguv räppar AG; Kinobuss, Psühhobuss, töötoad Sina-Mina-Meie, Noortekas, Kodutütred ja Noored Kotkad ning Ettevõtlus. Iga töötuba viis läbi oma ala spetsialist. Igal noorel oli võimalus valida 2 töötuba. Peale lõunasööki toimus diskuteerimine oma tegevusala spetsialistidega. Päeva lõpetuseks astus lavale ürituse peaesineja Reket.

Inspiratsioonipäev tõi noortele värskust ja energiat igapäeva kooliellu. Võib kindel olla, et iga valitud töötuba andis noorele põhjust mõtiskluseks.

Artikli avatar: Image by Deirdre Weedon from Pixabay

7. kl. õpilane Tuuli Kruusmägi