Laululuik 2020 tulemused

Käina kooli Laululuik 2020 publikulemmikuks sai häälte enamusel 2. klassi õpilane Mairis Hartõkainen. Laululuige tiitli pälvis 7.kl õpilane Tuuli Kruusmägi.

Palju õnne teile, Mairis ja Tuuli!

Laululuik sai valitud erapooletu žürii poolt. Žüriis osalesid:

• Kärdla Lasteaia muusikaõpetaja Rita Lepland, kes palus kõigile esinejatele pika pai teha ja edastada tema soov, et kõik kindlasti laulmisega edasi tegeleksid.
  • Vabariikliku solistide konkursi Solistica 2020 II koht ja 3 eripreemia omanik Janely Elmi: Kõik esitused olid eriilmelised; mõnedele lauljatele on julgust juurde vaja. Tuuli oli amazing!
  • Käina Kooli Laululuik 2019 Reekab Elmi: Aitäh osalemast! Tublid olite!
  • Koorijuht ja muusikaõpetaja Sirje Lillo: Oli palju üllatusi ja nii mõnigi on Tulevikutegija!
  • Suuremõisa muusikaõpetaja Külli Kreegi: Väga raske oli hinnata, kõik olid tublid!
  • Palade Kooli muusikaõpetaja Thilo Fürstenberg: Kiitus kõigile! Väga tore oli kuulata ja vaadata!
  • Kärdla Muusikakooli õpetaja Raili Kaibald: Juba laulu alguses on selge, kas lauljal silm särab ja kas laulusõnad tulevad läbi enda või lihtsalt niisama. Tore on kuulata laulu, mis lendab ja diktsiooni, millest saab aru. Kui lauljal on silmavaade, mis kaasa elab , siis saab ta kontakti ka publikuga.

Suur tänu žüriile ja kõikidele, kes oma lemmiku poolt hääletasid. Õpilasi juhendas muusikaõpetaja Ulvi Tamm. Suur tänu ka temale!

Laululuige videoid saab vaadata siit:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLB5FHXi_iE_2w445C61FUl4ilhJFwW4oz

Huvijuht, Julia Gurjeva