Webinar õpilastele

Hea õpilane! Ehk oled märganud, et oled sel aastal kurnatum kui varem? On raskusi keskendumise ning stressiga?

Seda oleme meiegi Changemakersist tundnud ning et noored praegusel ajal oskaksid paremini toime tulla enda emotsioonide ja mõtetega, oleme tegemas webinari “7 viisi kuidas jääda rahulikuks praegusel ajal”.

Rääkimas on varasema läbipõlemise kogemusega ning kuldmedaliga lõpetanud noor, kes on nüüdseks tegutsenud enam kui 500 noorega, et nemad samu vigu ei teeks. Tema kohta on õpilane öelnud: “Tema tugevusteks on avatus, innustamine ja suunamine, mitte kohe ette ütlemine. Sellisest mentorist võib ainult unistada.”.

Webinar toimub 3. detsembril kell 15.00 ning kestab umbes tund aega.

Kui tunned, et see webinar võiks kasuks tulla sullegi, siis tule osa võtma siin lingil: https://us02web.zoom.us/j/85131813391.

Parimat soovides
Merili Ginter
Programmijuht
Changemakers

Palun anna osalemise soovist märku huvijuhile hiljemalt 1. Detsembri õhtuks. Osalemine on vaja kindlasti registreerida!

Huvijuht, Julia