Kool distantsõppele

14.detsembrist jätkab kool distantsõppel.

Seoses vabariigi valitsuse otsusega sulgeda koolid 14. detsembrist tegi kooli juhtkond otsuse jätkata Käina Koolis õppetööd distantsõppel. Distantsõppe periood kestab 14.detsembrist kuni 22.detsembrini kaasa arvatult. Sellel perioodil võivad koolis viibida vaid konsultatsioonidele määratud õpilased, kellel on õpetajatega kokku lepitud kohtumisajad. Talvine koolivaheaeg algab 23.detsembril ja kestab 10. jaanuarini. Sealt edasi järgneb õppetegevus tavakorras, kui valitsus ei otsusta viiruse leviku tõttu teisiti.

Pühade eelsel distantsõppe perioodil keskendutakse eelkõige õpitu kordamisele ja kinnistamisele. Kõik juhendid õppeprotsessis osalemiseks ja ülesanded edastatakse e-kooli kaudu.

Distantsõppe perioodil õpilaste toitlustamist ei toimu. Vajadusel komplekteerime õpilasele toidupaki, kui lapsevanem on sellest koolile teada andnud hiljemalt kolmapäevaks 16.detsembriks kell 12.00 aadressile: tiinal@kaina.edu.ee või telefonil 56985829. Toidupaki saab kätte esmaspäeval 21.detsembril alates kella 11.00 – 14.00 koolimaja söökla akna kaudu.

Käina Kooli poolt avaldan tunnustust kõigile lapsevanematele ja õpilastele vastutustundliku ja hooliva käitumise eest eelneval perioodil, mis on andnud meile võimaluse jätkata siiani kontaktõppel.

Soovin kõigile rahulikku ja perekeskset pühadeaega ning jääme terveks!

Ermo Mäeots
Direktor