Piparkooginädal

7 – 11. detsembril oli Käina koolimaja piparkoogilõhna täis. Iga päev meisterdasid ja küpsetasid õpilased kooli õppeköögis erikujulisi piparkooke. Põnevust lisas see, et iga klass meisterdas vähemalt ühe käpikukujulise piparkoogi, mis osaleb konkursil “Mustriline Hiiumaa”.

Hiiumaa Köök ja Pagar ning elamuskeskus Tuuletorn kutsusid tänavu üles kõiki Hiiumaa koolide õpilasi võtma osa suurest piparkookide meisterdamise ja kaunistamise konkursist teemal „Mustriline Hiiumaa”. Käina koolis soovisid konkursist osa võtta 1. – 9. klass.

Konkursile esitatud piparkookidest on Elamuskeskuses Tuuletorn ülesse pandud näitus, mis on kõikidele uudistamiseks avatud 18.12.20.  – 08.01.21. Fotod konkursil osalevatest töödest pannakse ülesse Hiiumaa Köök ja Pagar kodulehele ning ka nende Facebooki lehele, kus korraldatakse hääletus publiku lemmiku leidmiseks.

Käina kooli piparkooginädala emotsiooniderohke galerii leiate altpoolt.

Huvijuht, Julia Gurjeva