Meie õpetaja ja õpilaste tubli tulemus!

Distantsõppe keerulises olukorras ulatas Tallinna Keskraamatukogu õpetajatele suure koormuse leevendamiseks abikäe ja nii sai eelmise aasta detsembris helilooja Ludwig van Beethoveni 250 juubelile tähelepanu juhtimiseks koostatud muusika-, video- ja pildinäidetega hariv küsimustik.

Nüüd kui tulemustest kokkuvõtted tehtud on meil hea meel tõdeda, et meie kooli muusikaõpetaja Ulvi Tamme innustamisel osales viktoriinis „Beethoven 250“ ajavahemikus detsember 2020 kuni jaanuar 2021 Hiiumaa erinevatest koolidest kokku 92 õpilast.

Käina Kooli õpilastest saavutasid sellel viktoriinil põhjalike ja sisukate vastustega väga head tulemused Emma Emilia Puttonen ja Miko Sedrik.

Nii tublilt õpetajat kui kaht parimat vastajat ootavad suurepärase tulemuse eest Tiina Randoja poolt kujundatud tänukirjad, mille loodame pidulikult üle anda hiljemalt kooliaasta lõpuaktusel.

Ermo Mäeots
direktor