Sõbrapäev

Sõbrapäeva tähistasime Käina koolis väikese kohviku ja sõbrapäevapostkontoriga. Noorsootöönädala peaauhinnaga – smuutiaparaadiga valmistatud smuuti maitses õpilastele ja õpetajatele väga. Samuti oli õpilaste lemmik popkorn – tundus, et sellest neil küll isu täis ei saa.  Postkaarte ja üllatuskingitusi sai postkasti üsna suur hulk, ning postikuller jagas need päeva jooksul adressaatidele laiali.

Vahetundidel mängis muusika list, mille õpilasesinduse liikmed olid eelnevalt kokku pannud. Pikapäevaklassis oli võimalus vaadata multifilmi “Naksitrallid” ning fotonurgas sõpradega pildistada.

Stiiliväljakutse eest teenisid auga välja pitsad kaks teise klassi tüdrukut – Elsa, Anni Pauliine Kopli kehastuses ja Alice imedemaalt, Airi–Liisa Unt kehastuses.

Huvijuht Julia