Õuesõppepäev

Spordinädalat tähistasime õuesõppepäevaga.

27. septembril oli Käina kooli õpilastel õuesõppepäev. 1. – 4. klassi õpilased võtsid ette erineva marsruudiga matkad. Nooremad õpilased liikusid Käina aleviku piirkonnas, tutvudes ajalooliste ehitiste-, muuseumide- ja loodusega. Käidi ka Kaibaldi liivikul ning õpiti sealset looduskeskkonda tundma. Matkategevuse käigus mängiti ka meeleolukaid mänge.

Vanematele klassidele pakuti meeskondlikku gps-mängu, kus oli vaja äpi abil punkte kogudes läbi kontrollpunktide liikuda ja küsimustele vastata. Radu oli ette valmistatud kaks, vanuseastmetele kohaselt. Küsimuste väljatöötamisel lõid kaasa kõik õpetajad. Vanemate õpilaste mängu võitis võistkond “Kaur” ja nooremate oma “Marta”. Keskelt läbi kulus võistkonnal raja läbimiseks aega veidi üle kolme tunni.

Kõik õuesõppepäevast osavõtjad said kingituseks spordinädala puhvi.

Julia Gurjeva