Tulemas on jõululaat ja jõulupidu

Loomise kuupäev 13.12.2023

Detsembrikuu vürtsitamiseks ja hingesoojuse hoidmiseks, oli algklassi õpilastel võimalus meisterdada piparkooke ja valada jõuluküünlaid. See on ettevalmistus tuleval nädalal toimuvale jõululaadale.

Jõululaat toimub Käina koolis 19. detsembril, kell 8.30 – 12.40 vahetundide ajal televiisori ruumis. Laadale on vajalik ette registreerumine huvijuhi kaudu. Müügiks on oodatud kõik ilus, tore, maitsev ja hästi lõhnav, mis sobib kokku jõuludega. Kaasa tuleb võtta ka peenraha, et oleks mõnus ja hea kaubelda. Pähe võib panna päkapiku mütsi.

Samal päeval on riietumise stiiliks kaunistatud jõulukampsun. Päeva jooksul toimub igale klassile 1 teistmoodi tund, et suurendada jõulurõõmu veelgi.

Kolmapäeval, 20. detsembril algusega kell 13.00 on väikene jõulukontsert ja külla tuleb jõuluvana Selle päeva pidulikuks lõpetamiseks on õpilastel võimalus tantsida jõuludiskol ning külastada õpilasesinduse kohvikut.

Rõõmsat jõuluaega!

Viimati muudetud 13.12.2023.