Inglise keele laager

Loomise kuupäev 15.04.2024

Oleme rõõmsad jagama infot 2024. aasta suvelaagri kohta. See laager on suunatud aktiivsele puhkusele, tantsudele, spordile, jalutuskäikudele ja matkadele, seega inglise keele õppimine toimub peamiselt erinevate tegevuste kaudu.

Osale Bellnori inglise keele suvelaagris - Bellnor Summer Camp!

Millal? 13-20. Juuli (8 päeva)
Kus? Varemurru Puhkekeskuslink opens on new page, asub Matsi rannas, 60 km kaugusel Pärnust ja 160 km kaugusel Tallinnast. Laagrisse ja tagasi on korraldatud transport.
Kellele? 9-17-aastastele lastele.

Suvelaager on korraldatud koostöös nimekate välisülikoolidega nagu:
The University of Westminster www.westminster.ac.uk
University of the Arts London www.arts.ac.uk
University of Derby www.derby.ac.uk

Laagri jooksul osalevad lapsed inglise keele õppetundides ning võtavad osa tantsu meistriklassidest. Iga päev on täidetud erinevate spordi- ja meelelahutus tegevustega inglise keeles, nagu erinevad mängud, talendishowd, karaoke, teatriõhtud, tantsud, telesaated, paroodiaõhtud ja palju muud. Rõhk on laste aktiivsel vaba aja veetmisel õues, uute tutvuste loomise ja suhtlemise kaudu.

Bellnori keelelaagri eelised:

• Võimalus arendada inglise keelt
  • Õppeprotsess on laste jaoks huvitav
  • Uued kogemused
  • Sotsiaalsete oskuste arendamine
  • Uued sõbrad
  • Laps saab juurde enesekindlust.

Paranda oma inglise keele oskust, leia uusi sõpru ja LÕBUTSE!

Bellnori laagri maksumus on 490 EUR.
*Eraisikud saavad taotleda maksu- ja tolliametist tulumaksutagastust 20% inglise keele tundide hinnast.

Hind sisaldab:

• Inglise keele tunnid
  • Majutust koos 4 toidukorraga päevas
  • Meelelahutust ja spordiüritust
  • Meistriklassid
  • Õppetöövälised tegevused ja osalemine ülikoolide esindajate poolt korraldatud projektides

Transport Tallinnast ja tagasi tuleb eraldi tasuda. Transport Pärnust toimub eelneval kokkuleppel.
* Saabumine ja lahkumine laupäeval.

Viimati muudetud 15.04.2024.