Käina kool 165

Loomise kuupäev 22.10.2023

Neljapäeval, 19. oktoobril toimus Käinas kooli vilistlaste teatejooks juba 40. korda. Jooksust võtsid osa ka kõik kooli praegused õpilased. Traditsiooniline teatejooks on pühendatud Käina Koolile.

Reedel, 20. oktoobril tähistas Käina Kool oma 165. sünnipäeva. Aktusel astusid ette Käina kooli ja Käina Huvikooli õpilased. Kaasahaarava etteastega esines perekond Vannas. Klasside tublimad õpilased süütasid küünlad traditsiooniliselt kooli aastapäeva puhul. Käina Gümnaasiumi vilistlane Reili Rand jutustas oma koolipõlvest Käinas ja rääkis, milliseid väärtusi ta gümnaasiumi ajast endaga kaasa on võtnud ning kuidas need on mõjutanud tema edaspidist elu. Kooli direktor Ermo Mäeots tuletas meelde, et kõige tähtsam on teineteise hoidmine ning, et seda võiks teha rohkem. Õpilasesindus luges ette Käina kooli endise direktori Jakob Otsa mälestusi uue kooli ehitamise ajast. Sünnipäeva tähistamine lõppes piduliku lõunasöögiga kooli sööklas ning sellega algas sügisvaheaeg

Laupäeval toimub Käina Kooli juubeliaasta vilistlaste kokkutulek, mis algab aktusega, jätkub ansambliga Vennad Elmid ja lõpeb südaöösel diskoga – DJ on Maier. Kõik vilistlased ning endised ja praegused töötajad on piduliukule sündmusele väga oodatud.

Huvijuht

Viimati muudetud 22.10.2023.